מעקב הזמנות
zapping

לקוחותינו ממליצים


אוריטק
כתובת אתגר 1, בניין תבור, טירת הכרמל
טלפון: 077-4020787
פקס: 077-7809091
מייל:
info@oritec.co.il

שעות פעילות:

ימים א' - ה'
בין השעות 17:00 - 9:00

תומר גולן - חיפה   המוצרים שנרכשוORITRAP Asian Tiger
נשלחה אלינו בספטמבר 2014

המלכודת נרכשה על ידי לאחר שבמשך קרוב לשנתיים לא היה ניתן לצאת לחצר ביתינו בגלל יתושי הנמר האסיאתי. עם רכישת המלכודת השתנתה המציאות לאחר כשבועיים באופן מדהים. כמות היתושים פחתה במעל 90% (הערכה כמובן) וקיבלנו בחזרה את הגינה שלנו. כאשר בדקתי את הרשת בה נאספים היתושים, גיליתי שם כמות גדולה של יתושי הנמר האסיאתי, במהלך הזמן היתושים שנלכדו היו צעירים יותר ויותר, מה שמצביע על אורך חיים קצר של היתושים.
עוד אני יכול לציין שבמהלך השנתיים בהן המלכודת בבעלותי, היו שתי תקופות בהן המלכודת לא היתה בשימוש (מבחירה שלי) ובשתי התקופות כמות היתושים התגברה חזרה למצב הישן. הדבר מצביע על יעילות המלכודת ועל כך שהיא הגורם הישיר לשיפור.
אני ממליץ בחום על רכישת המכשיר, שהוא למיטב ניסיוני הדבר היחידי שיכול ליתוש זה.אריאל                 המוצרים שנרכשוORITRAP Professional
 

To: info@oritec.co.il
Subject: Re: E-mail inquiry from oritech website
 
בינתיים מרוצה מאוד! בהתחלה היה לי קשה להוציא 550 ש"ח על קוטל חרקים, אבל אחרי שכבר בלילה הראשון נתפסו חרקים בכמות מדהימה אני כבר הייתי מרוצה! הייתי בקלות יכול לצלם פרסומת בשבילכם. אפשר לשקול את החרקים המתים על משקל, יש שם כמות מאוד מכובדת!
Sent from my BlackBerry® smartphone from orange


מסעדת "דוניה רוסה" - כפר האמנים עין הוד           המוצרים שנרכשו: ORITRAP Flies II , ORITRAP Professionalאחרי שנים של חיפוש דרך להרחיק זבובים ממרפסת המסעדה, סוף סוף מצאתי פטנט שבאמת עובד.

לפני שנתקלתי במלכודת ORITRAP FLIES II, ניסיתי כמעט הכול: התזת רעל שקוף על החלונותעובד מצוין, מטיל חללים רבים שמפריעים לאסטטיקה של אזור החלון וגם קיים החשש שילדים יגעו בחלון ויגיבו לרעל.

מלכודות "קיבוץ" אמנם יעילות לאורך זמן אבל מתבססות על פיתיון מאוד מסריח שמושך זבובים ודוחה אנשים, לכן לא ניתן להשתמש בהן בקרבת המסעדה.

מלכודות "צרצר" יעילות אפילו יותר אבל סובלות מאותה בעיית ריח חריף (הפיתיון מגיע כנוזל ויש לדללו ולתחזק את המלכודת תדיר).

אולטרה סגול + חשמל או דבק- גם למלכודות האלה הגעתי ולמעשה מאוד אהבתי את האימפקט המיידי והקולני (מכת חשמל) שממלא סיפוק של נקמה, הבעיה שלאורך זמן הנורה מאבדת מכוחה ולהחליפה עולה כמו מכשיר חדש כמעט. בעיה נוספת היא שהמלכודת לא באמת מושכת זבובים אלא מהווה פתרון סטטיסטי, שכן הם בדנתקלים בה בטעות ותהיה יעילה כל עוד תוצב במקום מאוד אסטרטגי.

מלכודת שקית- פטנט אמריקאי מעולה המתבסס על שקית חדובתוכה פתיון הורמונאלי (פרומון) שלא מורגש (כמעט) ע"י אנשים אבל מושך זבובים רבים שטובעים במי השקית. השקית אינה מאוד יקרה (כ 50 ₪) אבל כבר אחרי שבוע/עשרה ימים מורגש ריח הזבובים ויש לסלקה מאזור העסק.

לפני כשבועיים נתקלתי במקרה ב"הום סנטר" במלכודת שהבטיחה פתרון מעניין, אלא שהמחיר הגבוה (500 ₪) מעט הרתיע אותי, בכל זאת בהיותי סקרן ומיואש מכל הפתרונות שניסיתי עד היום החלטתי לקנות אחת לניסיון, השבוע קניתי מלכודת נוספת, כך שלמרות המחיר הבנתי  שהרב-פעמיות של המלכודת והעדר הריח החזק והמטריד מהווים "דיל-ברייקר" רציני,נראה שיש כאן  פתרון טוב וארוך טווח.

                    אורי רוכפלייש, בעל מסעדת "דוניה רוסה"

 בין לקוחותינו


בירור מצב הזמנה מס’ 709854333
לצורך זיהוי, הכנס מספר פרטים נוספים

שם מלא
מס’ ת.ז.